Przygotowujesz firmowy event? Wyróżnij się!

Przygotowujesz firmowy event? Wyróżnij się!

Przymierzasz się do organizacji firmowego wydarzenia w plenerze? Jeśli owszem, warto zastanowić się nad tym, jakie działania podjąć, aby taki event utkwił w pamięci zaproszonych osób jak najdłużej!

Sterowce reklamowe zapewnią efekt wow!

Branżowy event to ważne wydarzenie, które wymaga wiele zaangażowania, jak i konieczności zainwestowania niemałych środków. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje wysiłki przyniosły oczekiwane rezultaty, a zaproszone osoby wspominały ten dzień przez długi czas, przemyśl zakup sterowców reklamowych. To duże balony, które są wypełnione helem. Mogą występować w wielu rozmaitych kształtach i z dowolnym nadrukiem. Poza naniesieniem logo możesz przygotować oryginalny projekt graficzny, który jeszcze bardziej będzie zwracać uwagę zaproszonych osób. Festyny, konferencje, pikniki, to wszystko stanowi przykład okoliczności, podczas których warto zainteresować się takim sterowcem. Powierzenie tego projektu sprawdzonej firmie pozwoli Ci oczekiwać nie tylko sprawnej realizacji, ale także solidnego wykonania.

Zainwestuj w fotobudkę

Kolejnym pomysłem, który może pomóc w urozmaiceniu takiego wydarzenia, będzie montaż fotobudki. Takie atrakcje mają ogromny potencjał w przyciąganiu osób, które będą chciały zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Często wraz z taką budką na zdjęcia dostawca oferuje też dodatkowe gadżety, które urozmaicą zdjęcia. Peruki, szale, maski, to wszystko stanowi zaledwie ułamek propozycji! Warto też wcześniej ustalić, jakie masz możliwości w zakresie oznakowania zdjęć z takiej fotobudki. Już samo logo może przynieść oczekiwane rezultaty i pomóc w budowaniu pozytywnych skojarzeń z Twoją marką. Na pewno taka inicjatywa zostanie ciepło przyjęta i spotka się z ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników takiego wydarzenia.

Zadbaj o gadżety reklamowe

Ważnym elementem takiego firmowego wydarzenia mogą być też akcesoria promocyjne. Nawet drobny, ale praktyczny upominek może przynieść wiele korzyści i przyczynić się do tego, że zostanie zapamiętany przez długi czas. Do wyboru masz tutaj np. plecaki z naniesionym logo, długopisy, ogrzewacze do dłoni, wodoodporne etui na telefon lub słuchawki bezprzewodowe. Wiele zależy od tego, ile osób chcesz obdarować oraz jakim budżetem dysponujesz na to przedsięwzięcie. Rozpiętość cenowa takich gadżetów jest na tyle szeroka, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Przygotowania do eventu branżowego wymagają wiele zaangażowania, czasu i środków. Warto jak najwcześniej zabrać się za realizację poszczególnych działań, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.